مواد شیمیایی

استات روی

استات روی ۲ آبه | روی استات

اطلاعات محصول استات روی ۲  آبه

نام ماده : استات روی

نام انگلیسی ماده : Zinc acetate 

سایر اسامی : زینک استات ، استات روی ، روی استات ، روی (II) استات ، اسید استیک ، نمک روی 

حداقل سفارش : به اندازه نیاز مشتری 

حداکثر سفارش : نامحدود

 ارسال به تمامی نقاط ایران

اسید استئاریک

خواص استئاریک اسید 

نام: – Stearic acid

فرمول ساختاری: CH3 (CH2 )۱۶COOH

فرمول شیمیایی: C18H36O2

وزن مولکولی: ۲۸۴/۴۸ گرم بر مول

نقطه ذوب: ۶۹ درجه سانتی گراد

نقطه جوش: ۳۶۱ درجه سانتی گراد

چگالی: ۰/۹۴ گرم بر سانتی متر مکعب

اسامی دیگر: اکتادکانوئیک، ستیلاستیک

این ماده یک اسید چرب با زنجیره طولانی است. اگرچه این ماده به عنوان یک اسید چرب اشباع شده (SFA) طبقه بندی شده است، گزارشات مربوط به این ماده در ۵۰ سال گذشته، منحصربه فرد بودن این ترکیب میان سایر SFAها در منابع غذایی را نشان می دهد.

نیکل فوم

نیکل فوم

اطلاعات محصول

نام ماده : نیکل فوم

نام ماده به انگلیسی : Nikel Foam

سایر اسامی :  فوم فلزی ، فوم نیکل

حداقل سفارش : به مقدار مورد نیاز

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

پارازایلنp-Xylene

پارازایلن هیدروکربن آروماتیکی به تمام فرآورده هایی که درآنها یک حلقه بنزنی وجود دارد، مواد آروماتیک گفته می شود. عمده این مواد شامل بنزن، تولوئن و زایلین ها (ارتوزایلین، متازایلین و پارازایلین) است که کاربردهای بسیارگسترده ای دارد.  پارازایلن یکی از ایزومرهای زایلن است که در آن دو شاخه متیل در عرض یکدیگر و روی اتم های شماره ۱ و ۴ قرار می گیرند. پارازایلن به صورت گسترده در تولید ترفتالیک اسید برای پلی‌استر بکار برده می‌شود. محل قرار گرفتن دو شاخه متیل در عرض یکدیگر بر روی حلقه بنزن است. پارازایلن به صورت گسترده در تولید ترفتالیک اسید برای پلی‌استر بکار می رود. پس از بنزن، پارازایلین‌ها مهم‌ترین مواد آروماتیک محسوب می‌شوند. پارازایلین به طور عمده برای تولید ماده DMT و PTA به مصرف می‌رسد.این ۲ محصول در ساخت پلی‌اتیلن ترفتالات به کار می‌رود که از آن، در ساخت و تولید پلی‌استرها، الیاف، فیلم عکاسی و بطری‌های نوشابه مورد استفاده است.طبق الگوی مصرف جهانی ۱۹ درصد پارازایلین در ساخت PTA و ۹ درصد در ساخت DMT به کار می‌رود.

پلی آلومینیوم کلرید (PAC)

پلی آلومینیوم کلراید PAC) مایع( یک ماکرومولکول معدنی با خاصیت منعقد کنندگی بسیار قوی و عملکرد سریع می­باشد که به طور گسترده در تصفیه آب، بویژه آبهای سطحی کاربرد دارد و به منظور جداسازی و استخراج ناخالصی­های آب مانند مواد معلق، رنگ، بو، چربی، فلزات سنگین و سایر آلودگی­ها مورد استفاده قرار می­گیرد. این ماده در صنایع متنوع دیگر مانند صنایع معدنی، صنایع غذایی و بهداشتی نیز کاربرد دارد.

کود نیترات پتاسیم

کود نیترات کلسیم

نکاتی را که قبل از مصرف کود نیترات کلسیم باید توجه کرد:

  • کود نیترات کلسیم را در محیط خشک و دمای مناسب نگهداری کنید.
  • ترکیب این کود با کودهای دیگر باعث از بین رفتن خواص آن شده و حتی ممکن است باعث ایجاد مشکل برای کشاورزان بشود.
  • در محلول پاشی برای گیاهان هسته دار احتیاط لازم را بکنید.

نیترات کلسیم در تصفیه فاضلاب:

این ترکیب در پیش تصفیه فاضلاب برای جلوگیری از انتشار بو استفاده می شود. پیش شرط تصفیه فاضلاب مبتنی بر ایجاد بیولوژی بی هوشی در سیستم فاضلاب میباشد. در حضور نیترات ، متابولیسم سولفاتها متوقف می شود ، بنابراین از تشکیل سولفید هیدروژن جلوگیری می کند.

نیترات کلسیم در بتن:

نیترات کلسیم در ترکیبات شتاب دهنده بتن استفاده می شود. این استفاده با بتن و ملات مبتنی بر دو اثر است. یون کلسیم باعث تشکیل هیدروکسید کلسیم و در نتیجه رسوب و تنظیم  آن می شود. این اثر همچنین در مواد بتن ریزی هوای سرد و همچنین برخی از پلاستیک سازها ترکیب شده است. یون نیترات منجر به تشکیل هیدروکسید آهن می شود که لایه محافظ آن باعث کاهش خوردگی آرماتور بتن می شود.

منعقد کننده لاتکس:

یک ماده منعقد کننده بسیار متداول در تولید لاتکس به ویژه در فرآیندهای غوطه وری میباشد. نیترات کلسیم محلول بخشی از محلول حمام غوطه وری میباشد. اولی گرم درون مایع انعقادی فرو رفته و یک فیلم نازک از مایع غوطه ور بر روی اولی باقی خواهد می ماند. نیترات کلسیم در هنگام فرو بردن ماده اولیه به لاتکس ، تثبیت محلول لاتکس را از بین میبرد و لاتکس در حالت اولیه انعقاد مییابد.

 

بسته های سرد:

انحلال نیترات کلسیم تتراهیدرات بسیار غلیظ (خنک کننده) است وگاهی اوقات نیترات کلسیم تتراهیدرات برای بسته های قابل احیا مورد استفاده قرار می گیرند.

 

نمک مذاب برای انتقال و ذخیره حرارت:

نیترات کلسیم به عنوان بخشی از مخلوط نمک مذاب قابل استفاده است. مخلوط های باینری از نیترات کلسیم و نیترات پتاسیم یا مخلوط های سه گانه از جمله نیترات سدیم میباشند. از این نمک های مذاب می توان برای جایگزینی روغن ترمو در نیروگاه های متمرکز خورشیدی برای انتقال حرارت استفاده کرد ، اما بیشتر آنها در ذخیره سازی حرارت استفاده می شوند.

 

این مجموعه فروشنده نیترات کلسیم پودری ، نیترات کلسیم کشاورزی ، کود نیترات کلسیم و نیترات کلسیم صنعتی و تولید کننده نیترات کلسیم می باشد.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید کود نیترات کلسیم، فروش و قیمت نیترات کلسیم با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                        ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

تولوئن خشک

تولوئن خشک

مصارف تولوئن:

مصارف شیمیایی اصلی این ماده تولید بنزن ، زایلن و سایر حلال هاست.محصولات مصرفی حاوی این ماده شامل آئروسل های خانگی ، حلال رنگ و لاک ها ،رقیق کننده در مرکبات سلولزی و لعاب ها ، صنایع تولید پلاستیک وشیشه نوشابه ، مهارکننده های زنگ زدگی ، چسب و رزین ، صنعت چاپ و صنعت چرم (دباغی چرم) ، مواد تمیز کننده و ضد عفونی کننده بر پایه حلال می باشد. همچنین از تولوئن در صنعت دارو سازی به عنوان داروی استنشاقی برای زدودن سموم استفاده میشود.

خطرات و احتیاط های لازم :

این ماده معمولا ازطریق تنفس گازهای بنزین، کشیدن سیگار ، تنفس دودهای وسایل نقلیه و یا تنفس هوای آلوده و یا لمس محصولاتی که حاوی تولوئن هستند ، وارد بدن انسان شده و باعث عوارض خطرناک میشود . بنابراین حتما قبل از استفاده از این ماده شیمیایی msds آن را به طور دقیق مطالعه کنید تا آمادگی لازم را در صورت بروز هرگونه حادثه داشته باشید.

AgNO3

نقره نیترات

نیترات نقره به عنوان سوزاننده، قابض زخم های غیرفعال، ورم های چرکی و آفت استفاده می شود. از محلول رقیق نیترات نقره در درمان زرد زخم، خارش، میخچه، زگیل و درمان انواع سوختگی ها استفاده می شود. ترکیبات نقره را بندرت برای درمان بیمارهای داخلی بکار می رود. هرچند که در قدیم آن را برای درمان صرع و زخم معده بکار می بردند. امروزه، کاربرد عمده ی آن در پزشکی برای باکتری کشی میکروبهای بیماری زای خاص است. از این نظر، رفتاری مشابه با جیوه دارند اما سمیت و قدرت آنها کمتر است. ترکیبات کمپلکس متعددی از نقره را که از غشای مخاطی جذب می شوند بکار می برند که عمدتا برای ضدعفونی گلو مورد استفاده است. محلول بسیار دقیق نیترات نقره برای مدت های مدید در آلمان برای بیماری های احتمالی ناشی از استرپتوکوک غشای مخاطی چشم نوزادان تجویز می شد. نیترات نقره یکی از اجزاء پودر نقره فیزان برای درمان زخم های سطحی است. از اثر سوزانندگی موضعی نیترات نقره می توان برای تخریب بافتهای در حال رشد و تکثیر استفاده کرده یک لایه کلرید نقره و آلبومینات نقره در اثر واکنش با پوست تشکیل می شود که گسترش تاثیرات سوزانندگی را که با حالت گندزدائی و قابض و مانع ترشح همراه است، محدود می کند. سولفاد یازین نقره بعنوان یک ترکیب باکترویواستاتیک در دمان بیماری های تهدید کننده و خطرناک بکار می رود.

نکات ایمنی :

نقره نیترات ترکیبی بسیار سمی و خورنده است و به آهستگی توسط بافتهای بدن جذب میشود پس باید هنگام کار از دستکش های مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده کرد. از انجاییکه خاصیت اکسید کنندگی دارد و می تواند سبب تشدید آتش سوزی شود. به همین خاطر از نگهداری آن در کنار مواد اتش زا و یا حرارت خودداری نمایید.

حتما قبل از استفاده از نیترات نقره msds آن را به طور دقیق مطالعه کنید.

جیوه کلرید

جیوه(II) کلرید

خطرات و احتیاط های لازم :

از آنجایی که جیوه کلرید بسیار سمی است ، در صورت تماس با پوست و یا بلعیده شدن فاجعه جدی و خطرناکی ایجاد میکند.

در صورت تماس با چشم، بلافاصله چشم را با آب فراوان بشوید و به پزشکی مراجعه کنید.

قبل از کار خود را به لباس های مناسب و دستکش ، محافظ چشم و چهره مجهز کنید.

سریوم دی سولفات

سریوم دی سولفاتCerium(IV) sulfate

در متون علمی با فرمول شیمیایی Ce(SO₄)₂  نوشته میشود.

یک ترکیب معدنی ، که به عنوان نمک بدون آب میباشد و میتواند به فرم های ۴، ۸ یا ۱۲ آبه نیز وجود داشته باشد.

شکل ظاهری این نمک ، جامدی زرد رنگ متمایل به  نارنجی است. این ترکیب در آب و اسیدهای رقیق حلالیت نسبتا خوبی از خود نشان میدهد.

شکل اکسید شده سریم در صنعت شیشه کابرد دارد. این عنصر از نظر درخشش و رنگ مشابه آهن است اما نسبت به آهن بسیار نرمتر و انعطاف پذیرتر میباشد.

سریم سولفات  به عنوان یک اکسید کننده حجمی در آزمایش های کمی و همچنین ترکیبات سریم درتولید شیشه و هم به عنوان رنگ زدا کاربرد ویژه ای دارند.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید سریوم دی سولفات(Cerium(IV) sulfate) ، فروش و قیمت سریوم دی سولفات با شماره های زیر در تماس باشید. 

 

 

 

 

 

موبایل                                        ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

تتراهیدروفوران

تتراهیدروفوران (HPLC)

تتراهیدروفوران (Tetrahydrofuran) یا THF یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی C4H8O ، است.  این ترکیب ، مایعی بیرنگ که با آب قابل امتزاج است و در دما و فشار استاندارد دارای ویسکوزیته پایینی می‌باشد .

Tetrahydrofuran،  به عنوان حلال آلی قطبی معمولاً استفاده می‌شود ، که می‌تواند شمار زیادی از ترکیبات قطبی و غیرقطبی را در خودش حل کند.

Tetrahydrofuran ، یک حلال غیرسمی است با بویی مشابه دی اتیل اترو قدرت بیهوشی بسیار کمتر .

 

سولفات نقره

سولفات نقره یک منبع نقره با حلالیت پایین در آب و اسید است. ترکیبات سولفات، نمک ها و یا استر هایی از اسید سولفوریک هستند که در آن اتم فلز با یک یا دو اتم هیدروژن جایگزین می شوند. بیشتر تیرکیبات سولفات براحتی در آب حل شده و در صنعت تصفیه آب برخلاب فلوراید ها و اکسید ها که به سختی در آب حل می شوند مورد استفاده  قرار می گیرند. یون های فلزی همچنین می توانند با استفاده از نانو ذرات پوشش داده شده ویا تعلیق شده پراکنده شوند و یا با هدف کندوپاش و تبخیر فلزات رسوب شوند.

 

جهت هرگونه سوال در مورد خریدنقره سولفات ، فروش و قیمت آن با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                        ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹- ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

استات نقره

استات نقره، آلانیتونات نقره، برات نقره، کربنات نقره، کلرید نقره، کرومات نقره، گلیسرولات نقره، کلرید نقره، ید نقره، لاکتات نقره، منگنات نقره، نیترات نقره، پروتئین نقره و سولفاتت نقره، برای معالجه بیماری ها کاربرد دارد و در دندانپزشکی برای پر کردن دندانها (آمالگام) استفاده می شود که در حدود ۳۵% از ترکیب آمالگام را فلز نقره تشکیل می دهد.

سولفات جیوه

سولفات جیوه اغلب اوقات در سلول های الکتروشیمیایی استفاده می شود سولفات جیوه دارای ویژگی های بی همتایی است که امکان ساخت سلول های استاندارد را فراهم می کند . حلالیت آن نسبتا کم است ( در حدود ۱ گرم در هر لیتر ) که انتشار از سیستم کاتدی بیش از اندازه نیست و برای فراهم سازی یک پتانسیل بزرگ در یک الکترود جیوه کافی است.

جهت اطلاع از قیمت ها  با شماره زیر در تماس باشید.

شماره تماس ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

سولفات مس

سولفات مس | کات کبود

اطلاعات محصول سولفات مس

نام محصول : مس (II)سولفات | مس سولفات 

نام انگلیسی ماده : Copper sulfate ، Copper(II) sulfate

فرمول شیمیابی :  CuSO4  ، CuSO4·۵H2O

حداقل سفارش : به مقدار نیاز

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

آنالیز سولفات مس :

pdf

سولفات منیزیم

سولفات منیزیم

سولفات منیزیم تزریقی جهت پیشگیری از تشنج در پره اکلامپسی، زایمان زودرس و به ندرت در درمان آریتمی‌های قلبی مصرف می‌شود. به صورت تزریقی و خوراکی نیز در درمان هیپومنیزیمی استفاده شده‌است. به عنوان گشادکننده برونش نیز مطرح است. محلول خوراکی آن مسهل اسموتیک رایجی است.

به عنوان کود شیمیایی در خاکهایی که کمبود منیزیم دارند استفاده می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت ها  با شماره زیر در تماس باشید. 

شماره تماس ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

نیترات منیزیم

نیترات منیزیم (Magnesium nitrate)

اطلاعات محصول نیترات منیزیم

نام محصول : منیزیم نیترات

سایر اسامی : هگزاهیدرات، منیزیم نیترات، نیترات منیزیم

ارسال به تمامی نقاط ایران

سولفات آلومینیوم

حدود ۵۰% از سولفات آلومینیوم در کاغذسازی و کارتون‌سازی و مقواسازی استفاده می‌شود. همچنین از سولفات آلومینیوم به دلیل سه ظرفیتی بودن یون آلومینیوم و توانایی بالای آن در انعقاد و لخته‌سازی ذرات کلوئیدی، در تصفیه ی آب و فاضلاب استفاده می‌شود. سولفات آلومینیوم به دلیل ترکیب شدن یون آلومینیوم با هالوژن‌هایی نظیر کلر و فلوئور و ایجاد رسوب و کمک به حذف آن‌ها از محلول سولفات روی حاصل از لیچینگ خاک یا کنسانتره ی روی، جهت جلوگیری از چسبندگی فلز روی به کاتدها در صنعت تولید روی مصرف می‌شود.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید سولفات آلومینیوم ، فروش و قیمت آلومینیوم سولفات با شماره های زیر در تماس باشید. 

تلفن دفتر فروش                                                                              ۴۴۱۹۷۱۲۴-۰۲۱

موبایل                                                                                           ۰۹۳۰۷۱۰۹۶۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

 

مکسین

مکسین ( MXenes)

اطلاعات محصول مکسین

نام محصول :  مکسین

نام انگلیسی محصول : MXenes

حداقل سفارش : بسته به نیاز مشتری

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

کلسیم استئارات

استئارات کلسیم

اطلاعات محصول استئارات کلسیم

نام انگلیسی ماده : Calcium stearate

قیمت : قیمت این ماده شیمیایی تجاری را از کارشناسان فروش ما جویا شوید.

تلفن دفتر فروش                                                     ۴۴۱۹۷۱۲۴-۰۲۱

موبایل                                                                ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

گلیسیرین

گلیسیرین

اطلاعات محصول

نام محصول : گلیسرین

نام انگلیسی ماده :  Glycerin

حداقل و حداکثر سفارش : با توجه به نیاز مشتری  

قیمت : جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید. (زیر قیمت بازار)

کربن پیپر

کربن پیپر

کاغذ کربن (کربن پیپر) در اصل کاغذی بود که از یک طرف با لایه ای از جوهر خشک یا پوشش رنگی سست شده ، با موم ، برای ساخت یک یا چند نسخه همزمان با ایجاد یک سند اصلی هنگام استفاده از ماشین تحریر ، پوشانده شده است. یا یک خودکار تولید کاغذ کربن قبلاً بزرگترین مصرف کننده موم مونتان بود. در سال ۱۹۵۴ شرکت تولید کننده روبان و کربن کلمبیا حق ثبت اختراع آنچه را که در این تجارت به عنوان کاغذ کربن حلال معروف شد ثبت کرد: پوشش از پایه مومی به پایه پلیمری تغییر یافت. فرآیند تولید از یک روش ذوب گرم به یک پوشش یا مجموعه ای از پوشش های اعمال شده با حلال تبدیل شد. سپس امکان استفاده از پلی استر یا فیلم پلاستیکی دیگر به عنوان سوبسترا ، به جای کاغذ وجود داشت ، اگرچه این نام به عنوان کاغذ کربنی باقی مانده بود.

کاربرد : از کاغذ کربن در کاربردهای سلول سوختی نیز استفاده می شود. با این حال ، این کاغذ کربنی هیچ ارتباطی با کاغذ کربنی که برای کپی متون استفاده می شود ندارد. از میکروفیبرهای کربنی ساخته شده به صورت ورق های تخت تشکیل شده است. این برای کمک به عنوان یک الکترود استفاده می شود که انتشار مواد معرف را در سراسر قسمت غشای لایه ای کاتالیزگر مجموعه الکترود غشایی تسهیل می کند.

خرید کربن پیپر

جهت هرگونه سوال در مورد خرید کربن پیپر در ابعاد (۵*۵ ، ۱۰*۱۰ و ۱۵*۱۵) ، فروش و قیمت کربن پیپر با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                          ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

قرص آتش زا
فروش ویژه
New

قرص آتش زا | قرص الکل جامد

اطلاعات محصول قرص الکل جامد | قرص آتشزنه

نام محصول : قرص آتش زا (الکل جامد)

کشور سازنده : ایران

حداقل سفارش : بسته به نیاز مشتری (هر بسته حاوی ۲۰ عدد قرص می باشد.)

حداکثر سفارش : نامحدود

قیمت : جهت ثبت سفارش بالا و آگاهی از قیمت تعداد بالا تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید و ساخت قرص آتش زا ، فروش  و قیمت قرص آتش زا با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                           ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

190,000 ریال
غشای الترافیلتراسیون

غشای الترافیلتراسیون

این دسته از غشاها در کلاس غشاهای الترافیلتراسیون در محدوده اندازه حفره ۱۰ تا ۲۰ نانومتر و محدوده کات اف ماکزیمم ۳۰ تا ۷۰ هزار دالتون قرار میگیرند. جنس پلی اتر سولفون هست که به منظور مهندسی ساختار از نانو لوله های کربنی در آن استفاده شده است. قابل ذکره که پلیمر استفاده شده متعلق به شرکت BASF بهترین برند سازنده پلی اتر سولفون در دنیا هست.

همچنین این غشاها بر اساس مطالعه دقیق ساخته شده و به منظور حفظ ساختار اولیه غشا در طولانی مدت، این غشاها در محلول آبی گلیسیرین نگهداری شده است و بنابراین کیفیت عملکرد آن در حداکثر حالت خود قرار دارد.

قیمت نمونه خارجی این محصول به دلیل تکنولوژیک بودن در مهندسی ساختار بیش از ۸۰ یورو به ازای هر ورق است.

اولترافیلتراسیون

سولفات روی

سولفات روی

اطلاعات محصول

نام ماده : سولفات روی | روی سولفات

ارسال به تمامی نقاط ایران

قیمت : تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید سولفات روی آزمایشگاهی و صنعتی (Zinc sulfate) ، فروش و قیمت سولفات روی مرک با شماره های زیر در تماس باشید. 

 

 

 

 

 

موبایل                                ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

 

الکل جامد

الکل جامد

شرکت نانوسایز تولیدکننده الکل جامد

الکل جامد ، یکی از بهترین مواد روشن کننده آتش می باشد، این محصول بی خطر،بی بو ،احتراق بالا،کم حجم ،سبک ،بدون دود،با دوام ،ایمن و بی خطر است.

کاربرد : 

قرص آتش زا در مصارف زیر به کار برده می شود.

* به عنوان سوخت در جبهه یا مناطق کوهستانی

* در پلاستیک سازی

*مواد منفجره

*قارچ‌کش

*جلوگیری از خوردگی

*در صنعت داروسازی

*در صنعت نساجی (ضدچروک شدن منسوجات و ضدباکتری)

ویژگی و خواص 

نام شیمیایی :  متیل هگزامین

فرمول مولکولی : C6H12N4

جرم مولکولی : ۱۴۰٫۱۸۶ گرم بر مول

دمای جوش : ۲۸۰ درجه سانتیگراد

محلول : در آب

الکل جامد در ۱۳۰ درجه سانتیگراد گداخته می‌شود.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید قرص الکل جامد ، فروش ، قیمت و فرمالاسیون الکل جامد مسافرتی با شماره های زیر در تماس باشید. 

 

 

 

 

 

 

موبایل                              ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

 

 

رزین اوره فرمالدهید

اوره فرمالدهید رزین

توصیف محصول

نام محصول : اوره فرمالدهید رزین – فنول فرمالدهید رزین

کشور سازنده : ایران

(این محصول توسط محققان گروه نانوسایز تولید شده است. (ساخت ایران))

ارسال به تمامی نقاط ایران

 

تیامین

تیامین | ویتامین ب۱

این ویتامین تأثیرات بسیار مهمی در سوختن قندها در بدن و عملکرد اعصاب دارد. تیامین از راه روده جذب خون می‌شود. تغییراتی بر روی آن صورت می‌گیرد و آماده استفاده بافت‌ها می‌گردد. یکی از موادی که در جذب آن اختلال ایجاد می‌کند، الکل است که مصرف زیاد آن موجب کمبود ویتامین تیامین می‌شود. این ویتامین در بدن ذخیره نمی‌شود.

عملکرد آن در اندام‌ها، فعال کردن آنزیم های لازم برای سوختن قند در بدن است. این ویتامین نقش اساسی در ادامه عملکرد چرخه کربن دارد. نقش مهم دیگر آن در اعصاب است. ما برای انجام هر حرکت یا درک حواس از محیط نیاز داریم پیام‌های عصبی از مغز به اعصاب بدن و بالعکس منتقل شوند، تیامین در انتقال پیام های عصبی نقش مهمی دارد.

تیامین نقش مهمی در عملکرد صحیح سیستم عصبی دارد و به همین دلیل در اختلالات و بیماری های مربوط به دستگاه عصبی مانند درمان بی‌حسی، سوزش، خواب رفتن و یا احساس گزگز در نوک انگشتان دست و پا به دلایل مختلف از جمله نوروپاتی دیابتی تجویز می‌شود. برخی از پزشکان همچنین این ویتامین را جهت تقویت حافظه و کاهش مشکل فراموشی در بیماران مبتلا به آلزایمر، برای کمک به ترک اعتیاد به الکل توصیه می‌نمایند.

پیشگیری و درمان ضایعات  ناشی از کمبود ویتامینهای گروه ب مانند کاهش تولید ، افزایش ضریب تبدیل مواد غذایی، اختلالات گوارشی ،   بی نظمی در کار اندام های داخلی و اختلالات متابولیکی و همچنین بروز عوارض عصبی ، لذا در صورت بروز یکی از علائم کمبود ویتامین و همچنین سایر علائم فوق مصرف این دارو تجویز میشود .

نکته : این محصول به صورت پودر نیز به فروش می رسد.

قیمت : 

جهت هرگونه سوال در مورد خرید تیامین ، فروش و قیمت ویتامین ب  با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                          ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

 

نیکل فوم

نیکل فوم

اطلاعات محصول

نام ماده : نیکل فوم

نام ماده به انگلیسی : Nikel Foam

سایر اسامی :  فوم فلزی ، فوم نیکل

حداقل سفارش : به مقدار مورد نیاز

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

تولوئن خشک

تولوئن خشک

مصارف تولوئن:

مصارف شیمیایی اصلی این ماده تولید بنزن ، زایلن و سایر حلال هاست.محصولات مصرفی حاوی این ماده شامل آئروسل های خانگی ، حلال رنگ و لاک ها ،رقیق کننده در مرکبات سلولزی و لعاب ها ، صنایع تولید پلاستیک وشیشه نوشابه ، مهارکننده های زنگ زدگی ، چسب و رزین ، صنعت چاپ و صنعت چرم (دباغی چرم) ، مواد تمیز کننده و ضد عفونی کننده بر پایه حلال می باشد. همچنین از تولوئن در صنعت دارو سازی به عنوان داروی استنشاقی برای زدودن سموم استفاده میشود.

خطرات و احتیاط های لازم :

این ماده معمولا ازطریق تنفس گازهای بنزین، کشیدن سیگار ، تنفس دودهای وسایل نقلیه و یا تنفس هوای آلوده و یا لمس محصولاتی که حاوی تولوئن هستند ، وارد بدن انسان شده و باعث عوارض خطرناک میشود . بنابراین حتما قبل از استفاده از این ماده شیمیایی msds آن را به طور دقیق مطالعه کنید تا آمادگی لازم را در صورت بروز هرگونه حادثه داشته باشید.

AgNO3

نقره نیترات

نیترات نقره به عنوان سوزاننده، قابض زخم های غیرفعال، ورم های چرکی و آفت استفاده می شود. از محلول رقیق نیترات نقره در درمان زرد زخم، خارش، میخچه، زگیل و درمان انواع سوختگی ها استفاده می شود. ترکیبات نقره را بندرت برای درمان بیمارهای داخلی بکار می رود. هرچند که در قدیم آن را برای درمان صرع و زخم معده بکار می بردند. امروزه، کاربرد عمده ی آن در پزشکی برای باکتری کشی میکروبهای بیماری زای خاص است. از این نظر، رفتاری مشابه با جیوه دارند اما سمیت و قدرت آنها کمتر است. ترکیبات کمپلکس متعددی از نقره را که از غشای مخاطی جذب می شوند بکار می برند که عمدتا برای ضدعفونی گلو مورد استفاده است. محلول بسیار دقیق نیترات نقره برای مدت های مدید در آلمان برای بیماری های احتمالی ناشی از استرپتوکوک غشای مخاطی چشم نوزادان تجویز می شد. نیترات نقره یکی از اجزاء پودر نقره فیزان برای درمان زخم های سطحی است. از اثر سوزانندگی موضعی نیترات نقره می توان برای تخریب بافتهای در حال رشد و تکثیر استفاده کرده یک لایه کلرید نقره و آلبومینات نقره در اثر واکنش با پوست تشکیل می شود که گسترش تاثیرات سوزانندگی را که با حالت گندزدائی و قابض و مانع ترشح همراه است، محدود می کند. سولفاد یازین نقره بعنوان یک ترکیب باکترویواستاتیک در دمان بیماری های تهدید کننده و خطرناک بکار می رود.

نکات ایمنی :

نقره نیترات ترکیبی بسیار سمی و خورنده است و به آهستگی توسط بافتهای بدن جذب میشود پس باید هنگام کار از دستکش های مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده کرد. از انجاییکه خاصیت اکسید کنندگی دارد و می تواند سبب تشدید آتش سوزی شود. به همین خاطر از نگهداری آن در کنار مواد اتش زا و یا حرارت خودداری نمایید.

حتما قبل از استفاده از نیترات نقره msds آن را به طور دقیق مطالعه کنید.

سریوم دی سولفات

سریوم دی سولفاتCerium(IV) sulfate

در متون علمی با فرمول شیمیایی Ce(SO₄)₂  نوشته میشود.

یک ترکیب معدنی ، که به عنوان نمک بدون آب میباشد و میتواند به فرم های ۴، ۸ یا ۱۲ آبه نیز وجود داشته باشد.

شکل ظاهری این نمک ، جامدی زرد رنگ متمایل به  نارنجی است. این ترکیب در آب و اسیدهای رقیق حلالیت نسبتا خوبی از خود نشان میدهد.

شکل اکسید شده سریم در صنعت شیشه کابرد دارد. این عنصر از نظر درخشش و رنگ مشابه آهن است اما نسبت به آهن بسیار نرمتر و انعطاف پذیرتر میباشد.

سریم سولفات  به عنوان یک اکسید کننده حجمی در آزمایش های کمی و همچنین ترکیبات سریم درتولید شیشه و هم به عنوان رنگ زدا کاربرد ویژه ای دارند.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید سریوم دی سولفات(Cerium(IV) sulfate) ، فروش و قیمت سریوم دی سولفات با شماره های زیر در تماس باشید. 

 

 

 

 

 

موبایل                                        ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

تتراهیدروفوران

تتراهیدروفوران (HPLC)

تتراهیدروفوران (Tetrahydrofuran) یا THF یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی C4H8O ، است.  این ترکیب ، مایعی بیرنگ که با آب قابل امتزاج است و در دما و فشار استاندارد دارای ویسکوزیته پایینی می‌باشد .

Tetrahydrofuran،  به عنوان حلال آلی قطبی معمولاً استفاده می‌شود ، که می‌تواند شمار زیادی از ترکیبات قطبی و غیرقطبی را در خودش حل کند.

Tetrahydrofuran ، یک حلال غیرسمی است با بویی مشابه دی اتیل اترو قدرت بیهوشی بسیار کمتر .

 

سولفات مس

سولفات مس | کات کبود

اطلاعات محصول سولفات مس

نام محصول : مس (II)سولفات | مس سولفات 

نام انگلیسی ماده : Copper sulfate ، Copper(II) sulfate

فرمول شیمیابی :  CuSO4  ، CuSO4·۵H2O

حداقل سفارش : به مقدار نیاز

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

آنالیز سولفات مس :

pdf

سولفات منیزیم

سولفات منیزیم

سولفات منیزیم تزریقی جهت پیشگیری از تشنج در پره اکلامپسی، زایمان زودرس و به ندرت در درمان آریتمی‌های قلبی مصرف می‌شود. به صورت تزریقی و خوراکی نیز در درمان هیپومنیزیمی استفاده شده‌است. به عنوان گشادکننده برونش نیز مطرح است. محلول خوراکی آن مسهل اسموتیک رایجی است.

به عنوان کود شیمیایی در خاکهایی که کمبود منیزیم دارند استفاده می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت ها  با شماره زیر در تماس باشید. 

شماره تماس ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

مکسین

مکسین ( MXenes)

اطلاعات محصول مکسین

نام محصول :  مکسین

نام انگلیسی محصول : MXenes

حداقل سفارش : بسته به نیاز مشتری

حداکثر سفارش : نامحدود

ارسال به تمامی نقاط ایران

کلسیم استئارات

استئارات کلسیم

اطلاعات محصول استئارات کلسیم

نام انگلیسی ماده : Calcium stearate

قیمت : قیمت این ماده شیمیایی تجاری را از کارشناسان فروش ما جویا شوید.

تلفن دفتر فروش                                                     ۴۴۱۹۷۱۲۴-۰۲۱

موبایل                                                                ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

گلیسیرین

گلیسیرین

اطلاعات محصول

نام محصول : گلیسرین

نام انگلیسی ماده :  Glycerin

حداقل و حداکثر سفارش : با توجه به نیاز مشتری  

قیمت : جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید. (زیر قیمت بازار)

کربن پیپر

کربن پیپر

کاغذ کربن (کربن پیپر) در اصل کاغذی بود که از یک طرف با لایه ای از جوهر خشک یا پوشش رنگی سست شده ، با موم ، برای ساخت یک یا چند نسخه همزمان با ایجاد یک سند اصلی هنگام استفاده از ماشین تحریر ، پوشانده شده است. یا یک خودکار تولید کاغذ کربن قبلاً بزرگترین مصرف کننده موم مونتان بود. در سال ۱۹۵۴ شرکت تولید کننده روبان و کربن کلمبیا حق ثبت اختراع آنچه را که در این تجارت به عنوان کاغذ کربن حلال معروف شد ثبت کرد: پوشش از پایه مومی به پایه پلیمری تغییر یافت. فرآیند تولید از یک روش ذوب گرم به یک پوشش یا مجموعه ای از پوشش های اعمال شده با حلال تبدیل شد. سپس امکان استفاده از پلی استر یا فیلم پلاستیکی دیگر به عنوان سوبسترا ، به جای کاغذ وجود داشت ، اگرچه این نام به عنوان کاغذ کربنی باقی مانده بود.

کاربرد : از کاغذ کربن در کاربردهای سلول سوختی نیز استفاده می شود. با این حال ، این کاغذ کربنی هیچ ارتباطی با کاغذ کربنی که برای کپی متون استفاده می شود ندارد. از میکروفیبرهای کربنی ساخته شده به صورت ورق های تخت تشکیل شده است. این برای کمک به عنوان یک الکترود استفاده می شود که انتشار مواد معرف را در سراسر قسمت غشای لایه ای کاتالیزگر مجموعه الکترود غشایی تسهیل می کند.

خرید کربن پیپر

جهت هرگونه سوال در مورد خرید کربن پیپر در ابعاد (۵*۵ ، ۱۰*۱۰ و ۱۵*۱۵) ، فروش و قیمت کربن پیپر با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                          ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

قرص آتش زا
فروش ویژه
New

قرص آتش زا | قرص الکل جامد

اطلاعات محصول قرص الکل جامد | قرص آتشزنه

نام محصول : قرص آتش زا (الکل جامد)

کشور سازنده : ایران

حداقل سفارش : بسته به نیاز مشتری (هر بسته حاوی ۲۰ عدد قرص می باشد.)

حداکثر سفارش : نامحدود

قیمت : جهت ثبت سفارش بالا و آگاهی از قیمت تعداد بالا تماس بگیرید.

جهت هرگونه سوال در مورد خرید و ساخت قرص آتش زا ، فروش  و قیمت قرص آتش زا با شماره های زیر در تماس باشید. 

موبایل                                                                                           ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹ – ۰۹۱۰۴۸۳۸۵۹۶

190,000 ریال
مهندس دیزجی ۰۹۳۰۷۱۰۹۴۶۹